درباره بیمه‌نامه چترا . . .

بیمه البرز یک بیمه‌گر قدیمی با شش دهه فعالیت حرفه‌ای است. این شرکت سهم قابل توجهی در خلق و عرضه انواع و اقسام بیمه‌های عمر، پس‌انداز و مستمری کشور به اشکال مادام‌العمر، مقطعی چندساله و مقطعی یکساله، دست‌کم طی بیست سال اخیر داشته و افتخار ایفای کامل تعهدات خود در قبال آنها را در کارنامه دارد. بیمه البرز اعتقاد دارد که تلاش‌های انجام شده صنعت بیمه در سالهای گذشته با توجه به عقب‌ماندگی کشور در امر توسعه بیمه‌های زندگی کافی نبوده و دلیل کافی نبودن آن هم وجود فاصله بسیار بین آنچه داریم با آنچه که طبق مقایسه با کشورهای دیگر و یا طبق افق چشم‌انداز توسعه بیمه‌های زندگی باید داشته باشیم، است. تردیدی نیست که توسعه بیمه‌های زندگی یکی از ابزارهای ایجاد رفاه اجتماعی در کشور است. بیمه البرز با نگاه یاد شده اقدام به طراحی بیمه‌نامه چترا کرده است تا به وسیله آن بتواند در ایفای رسالت اجتماعی خود نسبت به مشتریانش موثرتر و مفیدتر عمل کند. بیمه‌نامه چترا از جمله بیمه‌نامه‌های مدرن و امروزی است که در دنیا با عنوان بیمه عمر و پس‌انداز یونیورسال شناخته می‌شود و در کشور برای اولین بار به شکل اصلی و منطبق با موازین جهانی آن عرضه می‌گردد. این محصول هم در کشور و هم در بین محصولات قبلی بیمه البرز، تک است و تک نیز خواهد ماند.


طرح‌های بیمه‌ای چترا

بیمه‌نامه چترا - سبدی کامل از طرح‌های بیمه‌ای متنوع . . .

بیمه‌نامه چترا سبدی کامل از طرح‌های بیمه‌ای متعدد و متنوع است. هر یک از این طرح‌ها قابلیت‌ها و کاربردهای متفاوتی را برای مشتری فراهم می‌کند. برای این بیمه‌نامه بالغ بر ۱۷ طرح بیمه‌ای، در حال حاضر، پیش‌بینی شده است. برخی از این طرح‌ها که تا پایان سال ۱۳۹۷ عرضه خواهند شد، به قرار زیر هستند:

۱ ـ طرح بیمه عمر چندمنظوره ۲ ـ طرح مستمری ۳ - طرح بیمه عمر دائمی ۴ - طرح آینده فرزندان ۵ - طرح بیمه عمر خانواده ۶ - . . .

طرح‌های فروش چترا

طرح فروش نیز امکان دیگری از بیمه‌نامه چتراست که سفارشی‌سازی طرح بیمه‌ای را برای عرضه فراهم می‌سازد. به عبارت دیگر، طرح‌های فروش چترا نحوه عرضه هر طرح بیمه‌ای به مشتریان را مشخص می‌کنند. برخی از طرح‌های فروش مورد نظر عبارتند از:

۱ - طرح فروش عرضه اولیه، ۲ ـ طرح فروش سالیانه، ۳ ـ طرح فروش جشنواره نوروزی، ۴ - طرح فروش سالروز تاسیس بیمه البرز، ۵ ـ طرح ...


هفت ویژگی بیمه‌نامه چترا

بیمه‌نامه چترا دارای هفت ویژگی خاص و منحصر به فرد، به شرح زیر است:

۱ ـ انعطاف‌پذیری بالا در تشکیل سرمایه، ۲ ـ سبدی کامل از طرح‌های بیمه‌ای متعدد مورد نیاز مردم ایران، ۳ - یک بیمه‌نامه با پوشش‌های بیمه‌ای جدید و متنوع، ۴ - داشتن سبک جدید و متفاوتی در عرضه محصولات بیمه‌ای، ۵ - قابلیت تبدیل طرح‌های بیمه‌ای مختلف چترا به همدیگر، ۶ - داشتن سکّوی نرم‌افزاری خاص و منحصر به فرد، ۷ - فراهم کردن فرصت تبدیل برای دارندگان بیمه‌نامه‌های قبلی عمر، پس‌انداز و مستمری بیمه البرز