سیگنال تجاری سی پی ام گروپ: تا سه هفته انتظار روند مبادلاتی پر تلاطم را داشته باشید

سیگنال تجاری سی پی ام گروپ: تا سه هفته انتظار روند مبادلاتی پر تلاطم را داشته باشید

به باور یک موسسه ،بازار طلا و به طور کلی بازار فلزات گرانبها برای چند هفته آینده با نوسانات شدید رو به رو خواهند بود . تاریخ ثبت: (1399/06/01 )  تاریخ بروزآوری: (1399/06/01 )

به گزارش بیمه البرز- نمایندگی ساغری آورده شده از کیتکو ، سی پی ام گروپ در سیگنال تجارت خود اعلام کرد ،قیمت طلا و سایر فلزات گرانبها طی سه هفته گذشته بسیار ناپایدار بوده ..... از 20 ژوئیه تا 7 اگوست بیش از 260 دلار افزایش یافته است و  پس از آن سودگیری آغاز شد و طلا را در 12 اگوست در بازه ایی از مبادلات  بازارهای آسیا در قم 1874.20 دلار قرار گرفت .

 

البته طلا بعد از افت به زیر 1900 دلار ، در ادامه روز توانست دوباره به بالای  این سطح قیمتی بازگردد و طلای نقدی روز جمعه- 14 اگوست در زمان انتشار این خبر در ( طلا نیوز)  در سطح 1947 دلاری قرار داشت .

بی ثباتی ها نشان دهنده عدم اطمینان زیاد در مورد تحولات سیاسی ایالات متحده ، از جمله مشخص نبودن وضعیت دور دوم برنامه های پشتیبانی مالی پاندمی شامل می شود.

علاوه بر این ، موارد مرتبط با جنگ تجاری ایالات متحده آمریکا از جمله بررسی معاملات فاز اول تجاری بین چین و ایالات متحده در تاریخ 15 اگوت سوجود دارد. در حقیقت بسیاری از عدم قطعیت های سیاسی ، اقتصادی ، مالی و بهداشت عمومی وجود دارد که به عدم ثبات در بازارهای فلزات گرانبها کمک می کند ، چراکه در این فضا سرمایه گذاران به دنبال مکان هایی برای پارک کردن حجم زیادی از پول هستند.

 

انتظار می رود این ابهامات و در نتیجه نوسانات فلزات گرانبها ادامه یابد.

انتظار می رود که قیمت طلا طی سه هفته آینده دامنه گسترده ای را تجارت کند ، شاید بین 1820 تا 2100 دلار...هدف فعلی طلا باز پس گیری سطح 2000 هزار دلار در هر اونس است .