57 درصد از تعهد پوشش بیمه اراضی کردستان محقق شد!

 57 درصد از تعهد پوشش بیمه اراضی کردستان محقق شد!

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی کردستان گفت: در سال زراعی جاری، ۱۰ هزار و ۷۸۰ بهره بردار در این استان نسبت به بیمه مزارع و باغات خود در برابر حوادث و بلایای طبیعی اقدام کردند. تاریخ ثبت: (1398/11/15 )  تاریخ بروزآوری: (1398/11/15 )

به گزارش بیمکه البرز-نمایندگی ساغری آورده شده از باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل حیدری گفت: این تعداد بهره بردار شامل پنج هزار و ۶۹۵ زارع با ۱۲۵ هزار هکتار مزرعه و پنج هزار و ۸۵ باغدار با چهار هزار هکتار باغ هستند که این میزان اراضی خود را تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار داده‌اند.

او با بیان اینکه مهلت بیمه محصولات زراعی تا پایان بهمن تمدید شده است، اضافه کرد: در سال زراعی جاری تعهد بیمه صندوق کشاورزی در کردستان ۵۱۳ هزار هکتار بود که تاکنون با زیر پوشش رفتن ۱۲۵ هزار هکتار ۲۳ درصد از این تعهد، محقق شده است.

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی کردستان یادآور شد: پیش بینی می‌شود امسال با توجه به شرایط اقلیمی و بارندگی، بیشترین خسارت‌ها در حوزه کشاورزی مربوط به حوزه زراعت باشد از این رو توصیه می‌شود بهره برداران هر چه زودتر نسبت به بیمه محصولات خود اقدام کنند.

حیدری تاکید کرد: تحت پوشش بردن چهار هزار هکتار از باغات استان منجر به تحقق ۵۷ درصدی از تعهد هفت هزار هکتاری صندوق بیمه کشاورزی به منظور پوشش این اراضی در کردستان شده است.

برچسب: کردستان; بیمه کشاورزی; کشاورزی
اثر یا گردآوری: ;منبع: چابک آنلاین http://www.chabokonline.com/

 کردستان
 بیمه کشاورزی
  کشاورزی

آخرین مطالب مرتبط: